Тест на 4 інфекції: ВИЧ1 / 2, гепатит В, гепатит С, сифіліс

ADGT64

Новий товар

Від 10 шт. знижка 5 грн. ціна за тест 85 грн.

Від 25 шт. знижка 10 грн ціна за тест 80 грн.

Комбінований тест для виявлення ВИЧ1 / 2 (HIV1 / 2), гепатиту С (HCV), гепатиту В (HBsAg), сифілісу (TP) - це швидкий імунохроматографічний аналіз для якісного визначення 4 імунних маркерів, це: антитіла до ВИЧ1 / 2 (HIV1 / 2), вірус гепатиту с (HCV), поверхневий антиген гепатиту B (HBsAg) і антитіла до Treponema Pallidum (TP) в цільної крові / плазмі / сироватці людини. Тільки для діагностики in vitro.

Детальніше

90 грн.

- +

Оптові знижки

КількістьЦінаВи заощаджуєте
10 85 грн. До 50 грн.
25 80 грн. До 250 грн.
 
Інформація

ВИЧ1 / 2 (HIV1 / 2): ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) є збудником СНІДу (синдрому набутого імунодефіциту). ВІЛ відноситься до сімейства ретровірусів роду лентивирусов, і розділений на дві групи ВІЛ-1 і ВІЛ-2. ВІЛ-1 є високо мутагенну, і може бути розділений на 9 підтипів по мутаціями мембранного білка (A, B, C, D, Е, F, G, Н і О). ВІЛ-2 має 60% нуклеотидних кислот, гомологічних з ВІЛ-1, але вони відрізняються за своєю здатністю інфікувати, ВІЛ-1 є переважаючим штамом вірусу. Після зараження він швидко мутує і має поганий прогноз. ВІЛ-2 має більш тривалий латентний період, і відносно слабкий в своєму патогенезі.

Гепатит С (HCV): Вірус гепатиту С є РНК-вірус, який є дуже активним вірусним патогеном. Зараження вірусом гепатиту С відбувається незважаючи на здорову імунну систему. Він потрапляє в організм через прямий контакт з кров'ю. Вірус атакує клітини печінки, де він розмножується (реплицируется). HCV викликає запалення печінки і вбиває її клітини. У 80% ~ 85% людей, попередньо інфікованих НСV, інфекція може переходити в хронічну форму, тобто інфекція не проявляється протягом шести місяців. Більшість людей з хронічним гепатитом С не мають симптомів. У 10% ~ 25% людей з хронічним гепатитом С, захворювання прогресує протягом 10 ~ 40 років, і може привести до серйозного пошкодження печінки, цирозу і раку печінки.

Гепатит В (HВV): Вірус гепатиту В (HBV) відноситься до сімейства hepadnaviridae і являє собою ДНК-вірус. Його ядро ​​містить кільцеву двухцепочечную ДНК і полімерази. Його оболонка містить ліпопротеїни. У крові є п'ять сигнальних білків, і вони вважаються головними серологічними ознаками HBV-інфекції. До них відносяться поверхневий антиген гепатиту B (HBsAg); поверхневе антитіло до гепатиту B (HBsAb), оболончатий антиген гепатиту B (HBeAg), оболончатий антитіло до гепатиту B (HBeAb), і ядерне антитіло до гепатиту В (HBcAb). Цей тест визначає поверхневий антиген гепатиту В (HBsAg).

Сифіліс (ТР): сифіліс є виліковна інфекцію, викликану бактерією під назвою Treponema Pallidum (ТР), яка є гостроінфекційного. Ця інфекція передається статевим шляхом, а також може передаватися від матері до плоду під час вагітності. Хвороба поширюється головним чином шляхом передачі інфекції статевим шляхом або при тісному контакті з людиною, яка має відкриту, вологу сифилитическую виразку.

ЗБІР І ПІДГОТОВКА ЗРАЗКІВ

Збір цільної крові:

1. Використовуючи стандартну процедуру забору крові, візьміть зразок цільної крові з вени або з пальця з використанням пробірки для забору крові.

2. Рекомендується тестувати зразки відразу. Не залишайте зразки при кімнатній температурі протягом тривалого періоду часу. Якщо зразки не протестувати відразу, їх можна зберігати при температурі 2 ° C ~ 8 ° C. Зразки цільної крові, які зберігалися при температурі 2 ° C ~ 8 ° C більше 7 днів, не придатні для аналізу.

Сироватка і плазма:

1. Використовуючи стандартну процедуру забору крові, візьміть зразок цільної крові з вени з використанням пробірки для забору крові. Для забору плазми використовуйте пробірки для забору крові з відповідним антикоагулянтом.

2. Відділити сироватку / плазму якнайшвидше, щоб уникнути гемолізу.

3. Тест слід проводити відразу після збору зразків. Не залишайте зразки при кімнатній температурі протягом тривалого періоду часу. Зразки можна зберігати при температурі 2 ° C ~ 8 ° C до 3 днів. Для тривалого зберігання зразки слід зберігати при температурі нижче -20 ° C.

Перед проведенням тесту доведіть зразки до кімнатної температури. Заморожені зразки повинні бути повністю розморожені і добре перемішані перед проведенням тесту. Не слід заморожувати і розморожувати зразки повторно. Можна використовувати лише прозорі, негемолізованние зразки.

ПРОЦЕДУРА ПРОВЕДЕННЯ АНАЛІЗУ

Перед проведенням тесту доведіть пристрій, буфер і зразок до кімнатної температури (10 ° С ~ 30 ° С).

1. Витягніть тестовий пристрій з саше з фольги, надірвавши по лінії відриву, і помістіть його на горизонтальну поверхню.

2. Для аналізу зразка цільної крові:

① Тримаючи піпетку вертикально, додайте дві краплі цільної крові (приблизно 50 мкл) у кожну лунку для зразка тест-касети. ② Додайте близько двох крапель буфера (входить до складу набору) з флакона безпосередньо в кожну лунку з зразком.

Для аналізу зразка сироватки / плазми:

Тримаючи піпетку вертикально, додайте 3-4 краплі (80мкл ~ 100 мкл) сироватки або плазми в кожну лунку для зразку (буферний розчин при цьому не використовується).

3. Зачекайте 15 хвилин і оціните результати. Чи не інтерпретувати результати тесту пізніше ніж через 30 хвилин.

ІНТЕРПРЕТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

Позитивний (+)

Пофарбовані смужки візуалізуються як в контрольній, так і в тестовій знахо. Це вказує на позитивний результат.

Негативний (-)

Пофарбована смужка візуалізується тільки в контрольній ділянці. У тестовій ділянці кольорова смужка не виникає. Це свідчить про те, що концентрація антитіл / антигенів у зразку дорівнює нулю або нижче межі визначення тесту.

недійсний

Смужки відсутні взагалі, або смужка з'являється тільки в тестовій ділянці, а в контрольній ділянці відсутня. Повторіть тест з використанням нового тестового набору.

ОБМЕЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

1. Цей тест був розроблений тільки для тестування зразків цільної крові / сироватки / плазми. Ефективність цього тесту при використанні інших зразків підтверджена не була.

2. Як і для будь-яких діагностичних процедур, підтвердження діагнозу можна зробити тільки після перевірки всіх клінічних та лабораторних результатів дослідження.

3. Цей тест являє собою якісний скринінговий аналіз. Він не призначений для визначення кількісних значень концентрації.

4. Якщо результат тесту негативний, а клінічні симптоми зберігаються, рекомендується провести додаткове тестування за допомогою інших клінічних методів. Негативний результат не виключає можливості розвитку інфекції.

Напишіть відгук

Тест на 4 інфекції: ВИЧ1 / 2, гепатит В, гепатит С, сифіліс

Від 10 шт. знижка 5 грн. ціна за тест 85 грн.

Від 25 шт. знижка 10 грн ціна за тест 80 грн.

Комбінований тест для виявлення ВИЧ1 / 2 (HIV1 / 2), гепатиту С (HCV), гепатиту В (HBsAg), сифілісу (TP) - це швидкий імунохроматографічний аналіз для якісного визначення 4 імунних маркерів, це: антитіла до ВИЧ1 / 2 (HIV1 / 2), вірус гепатиту с (HCV), поверхневий антиген гепатиту B (HBsAg) і антитіла до Treponema Pallidum (TP) в цільної крові / плазмі / сироватці людини. Тільки для діагностики in vitro.

 
Коментарі(1)
2021-02-12

Отличные тесты

Читал в интернете негативный отзыв, что оба не сработали. Так же заказывал на всякий случай два, оба сработали. Так же брал другого бренда для большей уверенности.

 • Цей коментар справді був для Вас корисним
 • (0) (0)

Напишіть свій відгук!

 
Доставка
Дорогі друзі! У зв'язку з карантинними обмеженнями доставка здійснюється тільки службою Нова Пошта. Ні кур'єрська доставка, ні самовивіз не працюють!
 • Самовивіз з нашого офісу до 17:00 (УВАГА! При виборі даного способу доставки прохання уточнити наявність товару!).
 • Доставка кур'єром по Києву.
 • Доставка службою "Нова Пошта" по Києву і Україні.
 • У разі доставки по Україні і сумі замовлення до 200 грн. доставка здійснюється тільки по передоплаті

  Спеціальні пропозиції

  • Безкоштовна доставка кур'єром по Києву при замовленні на суму від 3000 гривень.
  • Безкоштовна доставка по Україні компанією "Нова пошта" при попередній оплаті замовлення на суму від 3000 гривень.
  • Безкоштовна доставка по Києву та Україні контактних лінз і будь-яких товарів, куплених з ними.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

29 інших продуктів у тій самій категорії:

Нещодавно переглянуті

Топ
Кошик 0
Переглядали 1