Про нас

Діамаг: ваше життя має значення

Діамаг є швидко розвивається українською компанією, що спеціалізується на дистрибуції обладнання медичного призначення. Керуючись принципами якості, безпеки, естетики та передбачуваності, ми завжди прагнемо надати на ринку кращі рішення від провідних світових виробників, здатні задовольнити найвищі очікування наших клієнтів.

Якість наших пропозицій і послуг, а також задоволеність і здоров'я пацієнтів є для нас основними принципами роботи.

Наша місія

Нами рухає прагнення до досконалості в усьому і бажання надавати доступні кожному рішення, які рятують життя і поліпшують її якість.

Наші цінності

Піраміда цінностей нашої компанії
Ваше життя
підхід
доступність
якість
перевага

Наша мета

Підвищувати обізнаність про нашу компанію за допомогою інноваційних рішень і висококачествнного сервісу, а також займати провідне місце на медичному ринку, надаючи кращі рішення для медичних фахівців і приватних осіб.

Пропонуючи висококласні продукти, ми хочемо внести свій внесок у поліпшення здоров'я і якість життя наших клієнтів.

Наші факти

МИ - ДІАМАГ

ЗАПОЧАТКОВАНО У

2013
Діамаг: доставка по всій Україні
Здійснюємо доставку по всій
УКРАЇНІ
Консультуємо
БЕЗКОШТОВНО

ПРОПОНУЄМО
КРАЩІ РІШЕННЯ

МИ сфокусувати

на пропозиції інноваційних, економічно ефективних медичних рішень, здатних перетворити

ВАШУ ЖИТТЯ
РІШЕННЯ для діабетиків

ЕКСПРЕС АНАЛІЗАТОРИ

ХІРУРГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

ШОВНИЙ МАТЕРІАЛ

сітчасті ІМПЛАНТАНТИ

МИ ПРИЙНЯЛИ ВИКЛИК

Пошук і постачання рішень, необхідних для поліпшення якості лікування і життя пацієнтів при одночасному зниженні витрат є однією з найбільших, що стоять перед сучасною медициною проблем.

Діамаг: наші переваги

НАМАГАЙМОСЯ До

ІННОВАЦІЙ
ЯКОСТІ
СПІВПРАЦІ
ДЛЯ НАС
ВАШЕ ЖИТТЯ МАЄ ЗНАЧЕННЯ

співробітництво

Діамаг: ваше життя має значення

компаніям

Ми, колектив компанії Діамаг, завжди готові до освоєння нових горизонтів і прагнемо до довгострокових продуктивній співпраці з компаніями, готовими запропонувати якісні медичні рішення.

Медичним працівникам та закладам

Якщо ви поділяєте наші цінності і вам не байдуже якість життя ваших пацієнтів, то ми запрошуємо вас до співпраці на особливих дисконтних умовах.

Вибираючи нас ви збільшуєте ефективність вашої діяльності і вибираєте довгострокові партнерські відносини, засновані на взаємній довірі і повазі.

Надсилайте ваші пропозиції і питання на наш e-mail: cooperation@diamag.com.ua

Cooperation

DIAMAG is the company with headquarters based in Kiev, Ukraine, focused on the distribution of top-notch medical solutions and equipment across the country.

We are driven by experience and passion and are always committed to pursuing innovative and efficient solutions that improve the lives of people.

If you offer medical solutions, have interest in exploring new markets and expanding your business , and are looking for a long-term extensive partnership based on shared values and interests , please feel free to contact us with your offers and questions : cooperation @ diamag. com.ua


Нещодавно переглянуті

Немає продуктів